
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
ŠPECIFIKÁCIA
| Kategória: | Celoodpružené |
|---|---|
| EAN: | 843346134080 |
| Brzdy: | Kotúčové hydraulické |
| Farba: | čierna, sivá |
| Materiál: | hliník |
| Počet prevodov: | 1x11 |
| Priemer kolies: | 27.5" |
| Sada: | Iná |
| Veľkosť kolies: | 27,5" |
| Veľkosť: | S, M |
| Zdvih: | 110 - 130 mm |

.png?69936fa3)

