
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Špecifikácia:
Hrúbka steny 0,80 mm
Odolné proti prepichnutiu
Dĺžka ventilu: 60 mm
Ventil Presta (FV) s odnímateľným jadrom ventilu (RVC)
FV60 - galúskový ventil - 170g
| Kategória: | MTB plášte |
|---|---|
| EAN: | 4717784043531 |
| Bezdušový: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | neurčený |
| Priemer kolies: | 26" |
| Veľkosť kolies: | 12" |
| Šírka: | 1,90 |
| Šírka plášťa: | 1.75" - 2.00", 2.1" - 2.2" |
| Ventil: | FV |

.png?69936fa3)

