
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Špecifikácia:
Hrúbka steny 0,80 mm
Odolné proti prepichnutiu
Dĺžka ventilu: 48 mm
Ventil Presta (FV) s odnímateľným jadrom ventilu (RVC)
FV48 - galúskový ventil - 142g
SV48 - autoventil - 145g
| Kategória: | MTB plášte |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Bezdušový: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | neurčený |
| Priemer kolies: | 27.5" |
| Veľkosť kolies: | 27,5" |
| Šírka: | 1,75 |
| Šírka plášťa: | do 1.6", 1.75" - 2.00" |
| Ventil: | Autoventil, Galuskový |

.png?69936fa3)

