Maxxis plášť ASSEGAI 27.5" x 2.50WT E-MTB - 3CG/DH/TR, 60x2TPI, kevlar

Pneumatika Maxxis Assegai – charakteristická pneumatika Grega Minnaara poskytuje húževnatý a predvídateľný záber v celom profile bez ohľadu na uhol náklonu.
Assegai sa dá použiť vpredu aj vzadu pre istotu alebo ako predná pneumatika spárovaná s rýchlejšie sa odvaľujúcou zadnou pneumatikou.
Guma:
3C MaxxGrip (najlepšia pre mäkké a mokré podmienky) – zmes používa najlepkavejšiu a najpomalšie sa odrážajúcu gumu
Plášť:
60x2 TPI
E-MTB : plášť odporúčaný pre E-bike bicykle s rýchlosťou 50km/h (E50)
Veľkosti 2,40″ a širšie sú optimalizované pre ráfiky s vnútornou šírkou 30mm – 35mm
TR: Pripravené na bezdušové použitie.
Kategória: Trail, Enduro, Downhill
Odporúčané použitie: Všetky trailové, enduro a zjazdové podmienky
Odporúčaná montáž: Predná pneumatika
| Kategória: | Duše, ventilky a inserty |
|---|---|
| EAN: | 4717784042176 |
| Bezdušový: | Áno |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | kevlar |
| Priemer kolies: | 27.5" |
| Veľkosť kolies: | 27,5" |
| Šírka plášťa: | 2.4" a viac |

.png?69936fa3)

