Maxxis plášť ASSEGAI 27.5" - 3CG/DD/TR, 120x2TPI, kevlar

Pneumatika Maxxis Assegai – charakteristická pneumatika Grega Minnaara poskytuje húževnatý a predvídateľný záber v celom profile bez ohľadu na uhol náklonu.
Assegai sa dá použiť vpredu aj vzadu pre istotu alebo ako predná pneumatika spárovaná s rýchlejšie sa odvaľujúcou zadnou pneumatikou.
Guma:
Dvojitá zmes (najlepšia pre suché a tvrdé podmienky)
3C MaxxGrip (najlepšia pre mäkké a mokré podmienky) – zmes používa najlepkavejšiu a najpomalšie sa odrážajúcu gumu.
Plášť:
120 TPI
DoubleDown (enduro použitie) - Dve vrstvy nášho ľahkého plášťového materiálu s hustotou 120 TPI sú kombinované s butylovou vložkou z bočnice.
Rozmery 2,40″ a širšie sú optimalizované pre ráfiky s vnútornou šírkou 30 mm – 35 mm.
TR: Pripravené na bezdušové použitie.
Kategória: Trail, Enduro, Zjazd
Odporúčané použitie: Všetky trailové, enduro a zjazdové podmienky.
Odporúčaná montáž: Predná pneumatika
| Kategória: | Duše, ventilky a inserty |
|---|---|
| EAN: | 4717784038643 |
| Bezdušový: | Áno |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | kevlar |
| Priemer kolies: | 27.5", 20" |
| Veľkosť kolies: | 27,5" |
| Šírka plášťa: | 2.4" a viac |

.png?69936fa3)

