Maxxis plášť ASSEGAI 29" x 2.50WT - BIKEPARK/DH/TR, 60x2TPI, drôt

Pneumatika Maxxis Assegai – charakteristická pneumatika Grega Minnaara poskytuje húževnatý a predvídateľný záber v celom profile bez ohľadu na uhol náklonu.
Assegai sa dá použiť vpredu aj vzadu pre istotu alebo ako predná pneumatika spárovaná s rýchlejšie sa odvaľujúcou zadnou pneumatikou.
Guma:
Dvojitá zmes (najlepšia pre suché a tvrdé podmienky)
Plášť:
60 TPI + EXO : všeobecné použitie na trailoch
EXO je materiál odolný voči prerezaniu a oderu, ktorý sa pridáva do bočníc pneumatík.
DownhilL (DH) : dve vrstvy nášho odolného plášťového materiálu s hustotou 60 TPI spolu s veľkou butylovou gumovou vložkou, ktorá siaha od každej patky do bočnice.
Rozmery 2,40″ a širšie sú optimalizované pre ráfiky s vnútornou šírkou 30 mm – 35 mm.
TR: Pripravené na bezdušové použitie.
Kategória: Trail, Enduro, Zjazd
Odporúčané použitie: Všetky trailové, enduro a zjazdové podmienky.
Odporúčaná montáž: Predná pneumatika.
| Kategória: | Duše, ventilky a inserty |
|---|---|
| EAN: | 4717784041865 |
| Bezdušový: | Áno |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | drôt |
| Priemer kolies: | 28"/29" |
| Veľkosť kolies: | 29" |
| Šírka plášťa: | 2.4" a viac |

.png?69936fa3)

