Maxxis plášť METROPASS 27.5" x 2.40 - 4S/RI/EXO/REF, 60TPI, drôt

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Ideálne pre cyklistov, ktorí potrebujú robustný plášť, na ktorý sa môžu spoľahnúť pri jazde v mestskom prostredí.
- Určené pre dochádzajúce a nákladné bicykle
- Zmes gumy 4Season pre celoročný výkon
- 3 mm hrubá vrstva ochrany proti prepichnutiu MaxxProtect pod dezénom
- Reflexný pruh na bočnici
- Certifikácia E50 pre pedelec
- Špecifikácie Pro používajú dvojvrstvový plášť a hrubší dezén pre dlhšiu životnosť dezénu
| Kategória: | Duše, ventilky a inserty |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Bezdušový: | Áno |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | drôt |
| Priemer kolies: | 27.5" |
| Veľkosť kolies: | 27,5" |
| Šírka: | 2,40 |
| Šírka plášťa: | 2.4" a viac |

.png?69936fa3)

