Predstavec SETUP nastaviteľný 28,6/25,4 0-60°, čierny /Vel:110

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Nastaviteľný, 2D kovaný predstavec určený pre Trekkingové a City bicykle, kde je potrebné nastaviť pohodlnú výšku riadítok. Pevné upnutie riadítok zabezpečujú 4 skrutky. Sklon predstavca je možné nastaviť v rozsahu 0° až po 60°.
Dĺžka: 110 mm
Sklon: 0°- 60°
Výška: 35 mm
Krk vidlice: 1-1/8" (28,6 mm)
Riadítka: 1" (25,4 mm)
Váha: 265g
Dĺžka: 110 mm
Sklon: 0°- 60°
Výška: 35 mm
Krk vidlice: 1-1/8" (28,6 mm)
Riadítka: 1" (25,4 mm)
Váha: 265g
| Kategória: | Predstavce |
|---|---|
| EAN: | 8586014487751 |
| Veľkosť kolies: | 28" |
| Ventil: | AV |
| Priemer riadítok: | 25,4 mm (1") |
| Pre krk vidlice: | 28,6 mm (1-1/8") |
| Dĺžka predstavca: | 110 mm |
| Určenie predstavca: | Mestské |

.png?69936fa3)

