Predstavec SETUP nastaviteľný 28,6/31,8 0-60°, čierny /Vel:95

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Nastaviteľný, 2D kovaný predstavec určený pre Trekkingové a City bicykle, kde je potrebné nastaviť pohodlnú výšku riadítok. Pevné upnutie riadítok zabezpečujú 4 skrutky. Sklon predstavca je možné nastaviť v rozsahu 0° až po 60°.
Dĺžka: 95 mm
Sklon: 0°- 60°
Výška: 35 mm
Krk vidlice: 1-1/8" (28,6 mm)
Riadítka: 1-1/4" (31,8 mm)
Váha: 265g (pre riadítka 25,4mm)
Dĺžka: 95 mm
Sklon: 0°- 60°
Výška: 35 mm
Krk vidlice: 1-1/8" (28,6 mm)
Riadítka: 1-1/4" (31,8 mm)
Váha: 265g (pre riadítka 25,4mm)
| Kategória: | Predstavce |
|---|---|
| EAN: | 8586014497019 |
| Veľkosť kolies: | 28" |
| Ventil: | AV |
| Priemer riadítok: | 31,8 mm (1-1/4") |
| Pre krk vidlice: | 28,6 mm (1-1/8") |
| Dĺžka predstavca: | 95 mm |
| Určenie predstavca: | Mestské |

.png?69936fa3)

