
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Hliníkový cestný predstavec AL-7075 s upínaním pomocou ľahkých titánových skrutiek, ktoré vďaka svojmu umiestneniu redukujú aerodynamický odpor. Predstavec je plne kompatibilný so systémom SHIMANO Di2 či už so sadami DURA-ACE alebo Ultegra a v kombinácii s riadítkami VIBE umožňujú úplnu integráciu a vnútorné vedenie brzdových a radiacich laniek.
Dĺžka: 100 mm
Sklon: -10°
Výška: 36,5 mm
Krk vidlice: 1-1/8" (28,6 mm)
Riadítka: 1-1/4" (31,8 mm)
Váha: Od 125g (bez vrchnej krytky)
Dĺžka: 100 mm
Sklon: -10°
Výška: 36,5 mm
Krk vidlice: 1-1/8" (28,6 mm)
Riadítka: 1-1/4" (31,8 mm)
Váha: Od 125g (bez vrchnej krytky)
| Kategória: | Predstavce |
|---|---|
| EAN: | 8717009369145 |
| Sada1: | PRO VIBE |
| Veľkosť kolies: | 20" |
| Ventil: | AV |
| Priemer riadítok: | 31,8 mm (1-1/4") |
| Pre krk vidlice: | 28,6 mm (1-1/8") |
| Dĺžka predstavca: | 100 mm |
| Určenie predstavca: | Cestné |

.png?69936fa3)

