Riadítka DISCOVER AERO CARBON 12 stupň. flare, 31,8mm /Vel:40cm

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Pre gravelových jazdcov, ktorí hľadajú dobrodružstvo a slobodu v akomkoľvek teréne a objavujú prírodu prostredníctvom bikepackingu.
Aerodynamická horná časť poskytuje ergonomické výhody.
Kompatibilné s nástavcami na riadidlá.
Integrovaný kanál pre vedenie kabeláže je neviditeľný, ale ľahko dostupný.
Vyrobené z karbónu UD T1100 s vláknami Dyneema pre väčšie pohodlie a tlmenie vibrácií.
Prevedenie compact.
Stredový priemer: 1 1/4" (31,8 mm)
Drop: 100 mm
Reach: 80 mm
Flare: 12 stupňov
Forward Sweep: 4 stupne
Šírka riadítok: 400 mm
Váha: od 265g
Aerodynamická horná časť poskytuje ergonomické výhody.
Kompatibilné s nástavcami na riadidlá.
Integrovaný kanál pre vedenie kabeláže je neviditeľný, ale ľahko dostupný.
Vyrobené z karbónu UD T1100 s vláknami Dyneema pre väčšie pohodlie a tlmenie vibrácií.
Prevedenie compact.
Stredový priemer: 1 1/4" (31,8 mm)
Drop: 100 mm
Reach: 80 mm
Flare: 12 stupňov
Forward Sweep: 4 stupne
Šírka riadítok: 400 mm
Váha: od 265g
| Kategória: | Riadidlá a rohy |
|---|---|
| EAN: | 8717009610896 |
| Sada1: | PRO DISCOVER |
| Veľkosť kolies: | 12" |
| Šírka: | 40C |
| Priemer riadítok: | 31,8 mm (1-1/4") |
| Materiál riadítok: | Karbón |
| Určenie riadítok: | Gravel |
| Šírka riadítok: | 400 mm |

.png?69936fa3)

