Riadítka DISCOVER CARBON 20 stupň. flare, 31,8mm /Vel:40cm

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Ľahké a robustné cestné / gravel riadítka vyrobené z UD karbónu.
Kompaktný ergonomický tvar znižuje únavu rúk a umožňuje jednoduchý úchop pre rôzne veľkosti dlane.
Vrchná časť optimalizovaná pre použitie brzdovej páky, napr. SHIMANO GRX.
Umožňujú plnú integráciu a vnútorné vedenie radiacich a brzdových bowdenov.
Stredový priemer: 1 1/4" (31,8 mm)
Drop: 110 mm
Reach: 75 mm
Flare: 20 stupňov
Backsweep: 5 stupňov
Šírka riadítok: 400 mm
Váha: od 195g
Kompaktný ergonomický tvar znižuje únavu rúk a umožňuje jednoduchý úchop pre rôzne veľkosti dlane.
Vrchná časť optimalizovaná pre použitie brzdovej páky, napr. SHIMANO GRX.
Umožňujú plnú integráciu a vnútorné vedenie radiacich a brzdových bowdenov.
Stredový priemer: 1 1/4" (31,8 mm)
Drop: 110 mm
Reach: 75 mm
Flare: 20 stupňov
Backsweep: 5 stupňov
Šírka riadítok: 400 mm
Váha: od 195g
| Kategória: | Riadidlá a rohy |
|---|---|
| EAN: | 8717009402347 |
| Sada1: | PRO DISCOVER |
| Veľkosť kolies: | 20" |
| Šírka: | 40C |
| Priemer riadítok: | 31,8 mm (1-1/4") |
| Materiál riadítok: | Karbón |
| Určenie riadítok: | Gravel |
| Šírka riadítok: | 400 mm |

.png?69936fa3)

