
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Hyperion je plášť s hrubým dezénom pre lepšiu priľnavosť na mokrom alebo mäkkom teréne. Predĺžená predná lamela poskytuje väčšiu stabilitu v náklone a adhézne trojsmerné drážky na povrchu výčnelkov zaisťujú väčšiu istotu pri jazde na pevných prekážkach. To všetko znamená lepší výkon v blatistých podmienkach.
Textra vrstva (pogumovaná tkanina s vysokou hustotou) chráni celú bočnicu a oblasť pätky a výrazne zvyšuje odolnosť proti prerezaniu bočnice a oderu. Plášte s týmto typom ochrany sú primárne určené na jazdu a pretekanie v nerovnom teréne, kde poskytujú vynikajúcu spoľahlivosť a ultra vysoký výkon.
TR = Tubeless Ready
Hustota kostry plášťa: 127 tpi
| Kategória: | MTB plášte |
|---|---|
| EAN: | 8593375524957 |
| Bezdušový: | Áno |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | neurčený |
| Priemer kolies: | 28"/29" |
| Veľkosť kolies: | 29" |
| Šírka plášťa: | 2.1" - 2.2" |

.png?69936fa3)

