
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
OCELOT má stredne hrubý dezén a je obľúbenou voľbou pre tých, ktorí radi jazdia v stredne náročnom teréne s tvrdým povrchom. Geometria dezénu je navrhnutá tak, aby sa dobre samo-čistil aj v náročnejších podmienkach.
TPI: 22 (Classic)
Hmotnosť: 1040 g
| Kategória: | Duše, ventilky a inserty |
|---|---|
| EAN: | 8593375536783 |
| Bezdušový: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | neurčený |
| Priemer kolies: | 27.5" |
| Veľkosť kolies: | 27,5" |
| Šírka plášťa: | 2.25" - 2.35" |

.png?69936fa3)

