
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Dlhodobo najobľúbenejší a najpredávanejší terénny plášť z ponuky firmy Rubena. Univerzálny rýchly dezén je vhodný do stredne ťažkého terénu s tvrdším podkladom. Optimálne navrhnutá výška a rozmiestnenie jednotlivých prvkov dezénu prináša všetko potrebné: nízky valivý odpor, rýchlosť, dobrý záber a priľnavosť. Pätka s oceľovým lankom. Alternatívny rozmer: 54-559.
| Kategória: | MTB plášte |
|---|---|
| EAN: | 8593375536349 |
| Bezdušový: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | neurčený |
| Priemer kolies: | 26" |
| Veľkosť kolies: | 26" |
| Šírka: | 2,10 |
| Šírka plášťa: | 2.1" - 2.2" |

.png?69936fa3)

