
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
• Alternatívny rozmer: 47-305 • štandardná protektorová zmes s dlhou životnosťou, určená pre bežné používanie v univerzálnych podmienkach • 22 TPI - Classic / drôtová pätka • hmotnosť: 460g • výrobca: Rubena, a.s. - Česká republika
| Kategória: | City |
|---|---|
| EAN: | 8593375512992 |
| Bezdušový: | Nie |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | neurčený |
| Priemer kolies: | 16" |
| Veľkosť kolies: | 16" |
| Šírka: | 1,75 |
| Šírka plášťa: | 1.75" - 2.00" |

.png?69936fa3)

