Sedlovka KORYAK teleskopická s vnút. vedením 170mm zdvih /Vel:30,9mm

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Robustná a všestranná hliníková teleskopická sedlovka vhodná na použitie od Gravel/Cross Country až po All Mountain/Enduro.
Hliník najvyššej kvality dosahuje ideálnu rovnováhu medzi pevnosťou a váhou.
Nízka hmotnosť a jednoduchá údržba.
Jednoduché nastavenie sedla pomocou 2-skrutkového upínacieho dizajnu hlavy.
Vnútorné vedenie lanka.
Sedlovka je dodávaná bez páčky, možno k nej doobjednať jednu z páčok PRO: PRAC0212 - univerzálna, PRAC0211 - One by, PRAC0213 - na cestné riaditká.
Priemer: 30,9 mm
Zdvih: 170 mm
Dĺžka: 505 mm
Offset: 0 mm
Hliník najvyššej kvality dosahuje ideálnu rovnováhu medzi pevnosťou a váhou.
Nízka hmotnosť a jednoduchá údržba.
Jednoduché nastavenie sedla pomocou 2-skrutkového upínacieho dizajnu hlavy.
Vnútorné vedenie lanka.
Sedlovka je dodávaná bez páčky, možno k nej doobjednať jednu z páčok PRO: PRAC0212 - univerzálna, PRAC0211 - One by, PRAC0213 - na cestné riaditká.
Priemer: 30,9 mm
Zdvih: 170 mm
Dĺžka: 505 mm
Offset: 0 mm
| Kategória: | Teleskopické |
|---|---|
| EAN: | 8717009592475 |
| Sada1: | PRO KORYAK |
| Priemer sedlovky: | 30,9 mm |
| Dĺžka sedlovky: | 512 mm |
| Materiál sedlovky: | Hliník |
| Typ sedlovky: | Teleskopické |
| Zdvih sedlovky: | 170 mm |
| Určenie sedlovky: | MTB |

.png?69936fa3)

