
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Hliníková odpružená sedlovka SP12-NCX s paralelogramom, rozmer 30,9/400mm, zdvih 50mm, pružina štandard, nastavenie predpätia pružiny.
Pružina medium: nosnosť 70 – 95 kg
Pružina medium: nosnosť 70 – 95 kg
| Kategória: | Odpružené |
|---|---|
| EAN: | 14767 |
| Sada1: | [ Novinky ] |
| Priemer sedlovky: | 30,9 mm |
| Dĺžka sedlovky: | 400 mm |
| Materiál sedlovky: | Hliník |
| Typ sedlovky: | Odpružené |
| Zdvih sedlovky: | 50 mm |
| Určenie sedlovky: | MTB |

.png?69936fa3)

