
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Najobľúbenejšia línia cestných sedloviek PRO - dostupná v 2 priemeroch, bez offsetu alebo s 20 mm offsetom.
Robustná zliatinová cestná sedlovka.
Inovatívny dizajn hlavy na jednu skrutku.
3D kovaná konštrukcia z hliníkovej zliatiny AL-7050.
Kompatibilná s integrovanou batériou SHIMANO Di2.
Priemer: 27,2 mm
Dĺžka: 400mm
Offset: 20 mm
Váha: od 259g
Robustná zliatinová cestná sedlovka.
Inovatívny dizajn hlavy na jednu skrutku.
3D kovaná konštrukcia z hliníkovej zliatiny AL-7050.
Kompatibilná s integrovanou batériou SHIMANO Di2.
Priemer: 27,2 mm
Dĺžka: 400mm
Offset: 20 mm
Váha: od 259g
| Kategória: | Pevné |
|---|---|
| EAN: | 8717009668354 |
| Sada1: | PRO PLT |
| Veľkosť kolies: | 20" |
| Priemer sedlovky: | 27,2 mm |
| Dĺžka sedlovky: | 400 mm |
| Materiál sedlovky: | Hliník |
| Typ sedlovky: | Pevné |
| Určenie sedlovky: | Cestné |

.png?69936fa3)

