Sedlovka THARSIS teleskopická s vnút. vedením 160mm zdvih, bez páčky /Vel:34,9mm

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Ľahká hliníková teleskopická sedlovka vhodná na Gravel/Cross-Country až po ALL Mountain/Enduro jazdenie.
Vyrobené z hliníkovej zliatiny Aluminium 6061/7050.
Upínanie sedla dvoma titánovými skrutkami.
Optimalizované vnútorné vedenie laniek.
Oválny vnútorný dizajn.
Lanko SHIMANO so špeciálnou povrchovou úpravou Optislick, ktorá zaisťuje rýchle a hladké nastavenie sedlovky.
K sedlovke je nutné doobjednať jednu z páčok: PRAC0212 - univerzálna, PRAC0211 - One by, PRAC0213 - na cestné riaditká.
Priemer: 34,9 mm
Zdvih: 160mm
Dĺžka: 476mm
Offset: 0 mm
Váha: od 495g
Vyrobené z hliníkovej zliatiny Aluminium 6061/7050.
Upínanie sedla dvoma titánovými skrutkami.
Optimalizované vnútorné vedenie laniek.
Oválny vnútorný dizajn.
Lanko SHIMANO so špeciálnou povrchovou úpravou Optislick, ktorá zaisťuje rýchle a hladké nastavenie sedlovky.
K sedlovke je nutné doobjednať jednu z páčok: PRAC0212 - univerzálna, PRAC0211 - One by, PRAC0213 - na cestné riaditká.
Priemer: 34,9 mm
Zdvih: 160mm
Dĺžka: 476mm
Offset: 0 mm
Váha: od 495g
| Kategória: | Teleskopické |
|---|---|
| EAN: | 8717009459693 |
| Sada1: | PRO THARSIS |
| Veľkosť kolies: | 16" |
| Priemer sedlovky: | 34,9 mm |
| Dĺžka sedlovky: | 476 mm |
| Materiál sedlovky: | Hliník |
| Typ sedlovky: | Teleskopické |
| Zdvih sedlovky: | 160 mm |
| Určenie sedlovky: | MTB |

.png?69936fa3)

