
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
BMX Royal Finest CR – pretekársky šampión od SUNN
Royal Finest BMX od svetoznámeho výrobcu SUNN je pretekársky stroj pre jazdcov, ktorí mieria na víťazstvo. Každý detail je výsledkom dlhoročného vývoja, skúseností a spätnej väzby profesionálnych jazdcov, ktorí na bicykloch SUNN víťazia na najvyššej úrovni. Tituly majstrov sveta a Európy v bikrose aj pumptracku potvrdzujú, že ide o absolútnu špičku.
Pretekársky špeciál pre BMX Race (Bikros)
Model Royal Finest CR je navrhnutý ako čistokrvný pretekársky BMX na bikros. Stojí na tuhom hliníkovom ráme s pretekárskou geometriou, doplnenom o karbónovú vidlicu SUNN, ktorá prináša skvelú ovládateľnosť, vysokú tuhosť a nízku hmotnosť – kombináciu rozhodujúcu pre štart aj technické pasáže.
Komponenty, ktoré vyhrávajú preteky
Kľuky BOX – obľúbené medzi pretekármi pre maximálny prenos sily
Brzda TEKTRO C310 – spoľahlivý výkon, keď je kontrola prioritou
Plášte VEE TIRE – špičková priľnavosť bez straty rýchlosti
V bikrose rozhodujú detaily – a platí, že vyhráva ten, kto najmenej brzdí. Royal Finest CR je preto postavený tak, aby zrýchľoval, držal stopu a premieňal každý záber na rýchlosť.Rýchly, tuhý, presný a preverený víťazmi. Royal Finest CR nie je len BMX – je to konkurencieschopná zbraň pre jazdcov, ktorí chcú stáť na štartovej rampe pripravení vyhrať.
Dodávateľ si vyhradzuje právo bez predchádzajúceho upozornenia upraviť technické špecifikácie produktov v dôsledku nedostupnosti niektorých komponentov spôsobenej geopolitickými okolnosťami, s cieľom zabezpečiť kontinuitu dodávok. Produkt je vo farbe Biela.
| Kategória: | Dirt a BMX |
|---|---|
| EAN: | 3032651889465 |
| Brzdy: | TEKTRO C310 |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 9,31 kg |
| Kolesá: | 24" |
| Kľuky: | BOX THREE 38T - 177/180mm |
| Materiál: | Hliník |
| Náboje: | Chosen 150T |
| Parent: | p-10393 |
| Plášte: | VEE Tire SPEEDE BOOSTER LSG 24x1,75 / 1,50 |
| Riadidlá: | SUNN by LEATTEC CrMo 5,5" (CRUISER) |
| Ráfiky: | Mach 1 Klixx 23c/ER10 19c 36T |
| Rám: | ALLOY 6069 EDGE TUBING |
| Sedlo: | Pivotal |
| Sedlovka: | PIVOTAL 27,2 x 250 mm |
| Určenie: | Detské/Pánske/Dámske |
| Veľkosť kolesa: | 24" |
| Veľkosť rámu: | PRO |
| Vidlica: | SUNN Monocoque T800 |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Výška jazdca: | od 155 cm |

.png?69936fa3)

