SUNN Celoodpružený horský elektrobicykel One Finest 2025 M, Sivá

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Ak sa chcete dostať na vrcholy bez toho, aby ste sa museli spoliehať na lyžiarske vleky a potom posunúť svoje limity cestou nadol tak ste našli to čo potrebujete. Naše prvé karbónové Enduro e-MTB. Výkonný, efektívny, zhovievavý a vyvážený, ONE je ideálny bicykel, či už ste pretekár alebo fanúšik dlhých horských jázd. Výbava Finest ponúka špičkové komponenty. Najnovší motor Bosch 5.generácie s výkonom 85Nm a batéria s kapacitou 800Wh poskytne perfektný výkon v kombináci s dlhým dojazdom. O pruženie sa postará FOX vo verzí FACTORY so zdvihmi 170/160mm. Odolné kolesá DT SWISS 29/27,5" s pláštami MICHELIN, radenie SRAM GX EAGLE a brzdy FORMULA CURA 4 dotvárajú tento nadupaný karbonový E-Bike. Produkt je vo farbe Sivá.
| Kategória: | Celoodpružené |
|---|---|
| EAN: | 3032651948971 |
| Batéria: | BOSCH POWERTUBE 800 |
| Brzdy: | FORMULA CURA 4 220/203 |
| Display: | BOSCH PURION 400 |
| Farba: | Sivá |
| Hmotnosť: | 24,5 kg |
| Kapacita batérie: | 800 Wh |
| Kazeta: | SRAM EAGLE XG1275 12V 10-52 XD |
| Kolesá: | DT SWISS H1900 SPLINE TUBELESS BOOST, THRU AXLE |
| Kľuky: | E-THIRTEEN 160MM SRAM X-SYNC 34T |
| Materiál: | Karbón |
| Motor: | NEW BOSCH PERFORMANCE LINE CX SMART SYSTEM Couple 85N.M |
| Odpruženie: | Celoodpružený |
| Parent: | p-14900 |
| Plášte: | MICHELIN E-WILD RACING LINE 29x2.4 MICHELIN E-WILD RACING LINE 27.5x2.6 TLR |
| Predstavec: | 3D FORGED ALLOY, INTEGRATED, 31.8x45MM |
| Radenie: | SRAM GX EAGLE 12V |
| Riadidlá: | BRUTE ONE ALLOY 780MMx31.8 RISE 25 |
| Rám: | FULL CARBON TORAY E-ENDURO, BOOST INTEGRATED, 160MM |
| Sedlo: | FIZIK TERRA AIDON X5 |
| Sedlovka: | BRUTE DROPPER 130MM (S) 150MM (M), 170MM (L/XL) |
| Tlmič: | FOX FLOAT X2 FACTORY KASHIMA 230/65 |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť: | M |
| Veľkosť rámu: | L/M/S |
| Vidlica: | FOX 38 FLOAT FACTORY KASHIMA, 170MM, BOOST, TAPERED |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SRAM GX EAGLE LUNAR 12V |

.png?69936fa3)

