SUNN Celoodpružený horský elektrobicykel One Finest LILA 2026 L, Fialová

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Karbónové Enduro e-MTB bez kompromisov
Ak sa chcete dostať na horské vrcholy a zároveň si naplno užiť adrenalínovú jazdu smerom nadol, práve ste našli to, čo hľadáte. ONE Finest karbónové Enduro e-MTB – výkonné, efektívne a dokonale vyvážené.
Vďaka svojej geometrii a stabilite je ideálnou voľbou pre pretekárov aj pre jazdcov, ktorí milujú dlhé a technicky náročné horské trasy.
Výkonný pohon a dlhý dojazd
Najnovší motor Bosch 5. generácie s krútiacim momentom 85 Nm v kombinácii s batériou s kapacitou 800 Wh ponúka perfektný pomer výkonu a dojazdu. Bez problémov zvládnete strmé stúpania aj celodenné výjazdy.
Špičkové odpruženie FOX Factory
O maximálny komfort a kontrolu sa stará odpruženie FOX vo verzii FACTORY so zdvihmi 170 mm vpredu / 160 mm vzadu, pripravené zvládnuť aj tie najnáročnejšie enduro trate.
Odolné komponenty do každého terénu
Kolesá DT Swiss v kombinácii 29" / 27,5"
Plášte Michelin pre istotu v každom povrchu
Presné radenie SRAM GX Eagle
Výkonné brzdy Formula Cura 4
Enduro e-Bike pripravený posúvať hranice
Tento nadupaný karbónový e-bike je stvorený pre jazdcov, ktorí nechcú robiť kompromisy. ONE Finest spája moderné technológie, špičkové komponenty a agresívny enduro charakter do jedného celku – pripraveného na každý trail. Produkt je vo farbe Fialová.
| Kategória: | Celoodpružené |
|---|---|
| EAN: | 3032651961079 |
| Batéria: | BOSCH POWERTUBE 800 |
| Brzdy: | FORMULA CURA 4 220/203 |
| Display: | BOSCH PURION 400 |
| Farba: | Fialová |
| Hmotnosť: | 24,5 kg |
| Kapacita batérie: | 800 Wh |
| Kazeta: | SRAM EAGLE XG1275 12V 10-52 XD |
| Kolesá: | DT SWISS H1900 SPLINE TUBELESS BOOST, THRU AXLE |
| Kľuky: | E-THIRTEEN 160MM SRAM X-SYNC 34T |
| Materiál: | Karbón |
| Motor: | BOSCH PERFORMANCE LINE CX SMART SYSTEM 5.gen |
| Odpruženie: | Celoodpružený |
| Parent: | p-16300 |
| Plášte: | MICHELIN E-WILD RACING LINE 29x2.4 MICHELIN E-WILD RACING LINE 27.5x2.6 TLR |
| Predstavec: | 3D FORGED ALLOY, INTEGRATED, 31.8x45MM |
| Radenie: | SRAM AXS POD CONTROLLER 12V |
| Riadidlá: | BRUTE ONE ALLOY 780MMx31.8 RISE 25 |
| Rám: | FULL CARBON TORAY E-ENDURO, BOOST INTEGRATED, 160MM |
| Sedlo: | FIZIK TERRA AIDON X5 |
| Sedlovka: | BRUTE DROPPER 130MM (S) 150MM (M), 170MM (L/XL) |
| Tlmič: | FOX FLOAT X2 FACTORY KASHIMA 230/65 |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť: | L |
| Veľkosť rámu: | L/S/M |
| Vidlica: | FOX 38 FLOAT FACTORY KASHIMA, 170MM, BOOST, TAPERED |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SRAM GX TRANSMISSION AXS 12s |

.png?69936fa3)

