SUNN Celoodpružený horský elektrobicykel One S1 2025 M, Modrá

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Ak sa chcete dostať na vrcholy bez toho, aby ste sa museli spoliehať na lyžiarske vleky a potom posunúť svoje limity cestou nadol tak ste našli to čo potrebujete. Naše prvé karbónové Enduro e-MTB. Výkonný, efektívny, zhovievavý a vyvážený, ONE je ideálny bicykel, či už ste pretekár alebo fanúšik dlhých horských jázd.Aj vo výbave S1 na vás čaká kvalitne osadený E-bike. Najnovší motor Bosch 5.generácie s výkonom 85Nm a batéria s kapacitou 800Wh poskytne perfektný výkon v kombinácii s dlhým dojazdom. O pruženie sa postará ROCKSHOX s vidlicou ZEB a tlmičom SUPER DELUXE so zdvihmi 170/160mm. Kolesá od MAVIC 29/27,5" s plášťami MAXXIS, radenie SHIMANO XT a brzdy FORMULA CURA znamenajú vysokú kvalitu a spoľahlivosť v každých podmienkach. Produkt je vo farbe Modrá.
| Kategória: | Celoodpružené |
|---|---|
| EAN: | 3032651948940 |
| Batéria: | BOSCH POWERTUBE 800 |
| Brzdy: | FORMULA CURA 2 220/203 |
| Display: | BOSCH PURION 400 |
| Farba: | Modrá |
| Hmotnosť: | 24,5 kg |
| Kapacita batérie: | 800 Wh |
| Kazeta: | SHIMANO DEORE CS-M6100 12V 10-51 MICROSPLINE |
| Kľuky: | E.THIRTEEN 160MM SRAM X-SYNC 34T |
| Materiál: | Karbón |
| Motor: | NEW BOSCH PERFORMANCE LINE CX SMART SYSTEM Couple 85N.M |
| Náboje: | BRUTE ONE, 32T, BOOST, THRU AXLE |
| Parent: | p-14901 |
| Plášte: | MAXXIS ASSEGAI 29x2.5 WT MAXXIS MINION DHR II 27.5x2.6 TLR |
| Predstavec: | 3D FORGED ALLOY, INTEGRATED, 31.8x45MM |
| Radenie: | SHIMANO DEORE SL-M6100 12V |
| Riadidlá: | BRUTE ONE ALLOY 780MMx31.8 RISE 25 |
| Ráfiky: | MAVIC E-XM430 29’’/ E-XM435 27.5’’ PFP 32T |
| Rám: | FULL CARBON TORAY E-ENDURO, BOOST INTEGRATED, 160MM |
| Sedlo: | BRUTE BY DDK |
| Sedlovka: | BRUTE DROPPER 130MM (S) 150MM (M), 170MM (L/XL) |
| Tlmič: | ROCKSHOX SUPER DELUXE SELECT 230/65 |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť: | M |
| Veľkosť rámu: | M/S/L |
| Vidlica: | ROCKSHOX ZEB, DEBONAIR+, RUSH RC 170MM, BOOST, TAPERED |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SHIMANO XT RD-M8100 12V |

.png?69936fa3)

