
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Asphalt FINEST je najnovší prírastok do portfólia bicyklov francúzskej značky a očarí každého milovníka cestnej cyklistiky od amatérov až po profesionálov ako vzhľadom tak aj výbavou.
Ultraľahký karbónový rám s integrovaným vedením hydraulických hadíc a bowdenov v atraktívnej čiernej farbe. Karbónová vidlica je neodmysliteľnou súčasťou špičkového cestného bicykla
Elektronické radenie v podobe 12 rýchlostnej sady Shimano Ultegra Di2 zaisťuje presné a plynulé radenie s okamžitou reakciou, kľuky s prevodníkmi 50/34 sú taktiež Shimano Ultegra. Kotúčové hydraulické brzdy Shimano sú známe svojou spoľahlivosťou a vo výbave Asphaltu nesmú chýbať.
Kolesá Brute Carbon R32 s plášťami Vittoria Corsa patria medzi najrýchlejšie na svete a sú používané aj medzi profesionálmi jazdiacimi na Tour de France. Aero Karbónová sedlovka z dielne SUNN a sedlo Fizik Tempo Argo R5 zabezpečujú pohodlie aj počas dlhých jázd. Predstavec BRUTE s riadidlami ZIPP dotvárajú perfektný pocit z jazdy za každých okolností. Produkt je vo farbe Čierna.
| Kategória: | Cestné |
|---|---|
| EAN: | 3032651941545 |
| Brzdy: | SHIMANO ULTEGRA HYDRAULIC |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 7,6 kg |
| Kazeta: | SHIMANO ULTEGRA 11-34 12V |
| Kľuky: | SHIMANO ULTEGRA 50-34 170 S / 172,5 M L / 175 XL XXL |
| Materiál: | Karbón |
| Parent: | p-12592 |
| Plášte: | VITTORIA CORSA 700X32C NOIR |
| Predný prehadzovač: | SHIMANO ULTEGRA DI2 2V |
| Predstavec: | BRUTE ALUMINIUM 90 (S/M), 100 (L/XL), 110 (XXL) |
| Radenie: | SHIMANO ULTEGRA DI2 2x12V |
| Riadidlá: | ZIPP SERVICE COURSE 400 (S/M), 420 (L/XL), 440 (XXL) |
| Ráfiky: | BRUTE CARBONE R32 |
| Rám: | CARBONE MONOBLOC ROUTING INTEGRATED thru axle |
| Sedlo: | FIZIK TEMPO ARGO R5 |
| Sedlovka: | ASPHALT CARBONE |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť kolesa: | 28" |
| Veľkosť rámu: | XL/S/L/XXL/M, L |
| Vidlica: | Carbon |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SHIMANO ULTEGRA DI2 12V |

.png?69936fa3)

