
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Novinku od SUNN – Asphalt S1 musí mať každý nadšenec cestnej cyklistiky. Chytrí odborníci z Francúzska navrhli jeho karbónový rám tak, aby vážil len niečo málo cez kilogram. Z karbónu sú vyrobené aj kolesá.
O radenie sa vám postará 12 rýchlostná elektrická sada Shimano 105 Di2. Pneumatiky Vittoria Zaffiro Pro spolu s karbónovými kolesami Brute One sú navrhnuté tak, aby odolávali vibráciám. Vďaka tejto ultraľahkej konštrukcii a komponentom navrhnutým nadšencami do cestnej cyklistiky bude Asphalt S1 dokonalým bicyklom na dlhé vzdialenosti. Produkt je vo farbe Béžová.
| Kategória: | Cestné |
|---|---|
| EAN: | 3032651941538 |
| Brzdy: | SHIMANO 105 HYDRAULIC |
| Farba: | Béžová |
| Hmotnosť: | 8,1 kg |
| Kazeta: | SHIMANO 105 11-34 12V |
| Kľuky: | SHIMANO 105 50-34 170 S 172,5 M L / 175 XL XXL |
| Materiál: | Karbón |
| Parent: | p-12593 |
| Plášte: | VITTORIA ZAFFIRO PRO 700X32C BLACK |
| Predný prehadzovač: | SHIMANO 105 DI2 2V |
| Predstavec: | BRUTE ALUMINIUM 90 (S/M), 100 (L/XL), 110 (XXL) |
| Radenie: | SHIMANO 105 DI2 2x12V |
| Riadidlá: | ZIPP SERVICE COURSE 400 (S/M), 420 (L/XL), 440 (XXL) |
| Ráfiky: | BRUTE CARBONE R32 |
| Rám: | CARBONE MONOBLOC ROUTING INTEGRATED thru axle |
| Sedlo: | FIZIK TEMPO ARGO R5 |
| Sedlovka: | ASPHALT CARBONE |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa: | 28" |
| Veľkosť rámu: | XL/M/S/XXL/L, L |
| Vidlica: | Carbon |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SHIMANO 105 DI2 12V |

.png?69936fa3)

