
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
Tento cestný bicykel je vybavený ľahkým karbónovým rámom, presným radením SHIMANO 105 a kolesami MAVIC obutých do pláštov VITTORIA. S týmto bicyklom zažijete maximálnu rýchlosť, komfort a kontrolu na cestách. Kotúčové brzdy zabezpečujú spoľahlivé brzdenie a kontrolu v každej situácii, čo je zásadné pre bezpečnosť a dôveru na cestách. Tento bicykel nie je len o výkone a technológii. Sunn tiež pamätá na váš komfort. Ergonomické sedlo FIZIK TEMPO ARGO R5 a riadidlá vám umožňujú nájsť ideálnu pozíciu pre dlhé jazdy. Produkt je vo farbe Modrá.
| Kategória: | Cestné |
|---|---|
| EAN: | 3032651941514 |
| Farba: | Modrá |
| Hmotnosť: | 8,7 kg |
| Kazeta: | SHIMANO 105 11-34 12V |
| Kľuky: | SHIMANO 105 50-34 170 S 172,5 M L / 175 XL XXL |
| Materiál: | Karbón |
| Parent: | p-12584 |
| Plášte: | VITTORIA ZAFFIRO PRO 700X32C BLACK |
| Predný prehadzovač: | SHIMANO 105 2s |
| Predstavec: | BRUTE ALUMINIUM 90 (S/M), 100 (L/XL), 110 (XXL) |
| Radenie: | SHIMANO 105 2x12s |
| Riadidlá: | ZIPP SERVICE COURSE 400 (S/M), 420 (L/XL), 440 (XXL) |
| Ráfiky: | MAVIC KSYRIUM 30 DISC |
| Rám: | CARBONE MONOBLOC ROUTING INTEGRATED thru axle |
| Sedlo: | FIZIK TEMPO ARGO R5 |
| Sedlovka: | ASPHALT CARBONE |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa: | 28" |
| Veľkosť rámu: | XL/L/XXL/M/S, XL |
| Vidlica: | Carbon |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SHIMANO 105 12s |

.png?69936fa3)

