
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • CHARGER FINEST • hardtail MTB
CHARGER FINEST: hardtail MTB
Výkonný e-bike pre horské dobrodružstvá Objavte nové možnosti jazdy v teréne vďaka elektrickému systému Bosch CX Smart, ktorý v kombinácii s batériou PowerTube 625 Wh ponúka ideálny pomer medzi hmotnosťou a dojazdom.
Značka SUNN
Pre koho je CHARGER FINEST
🏔️
Horský bicykel
Navrhnutý pre terén a aktívny životný štýl.
🔧
Kvalitná výbava
Komponenty vybrané pre spoľahlivosť a dlhú životnosť.
🚴
Pre aktívnych jazdcov
Ideálny pre trail, cykloturistiku aj každodenné jazdenie.
Technická špecifikácia
PopisVýkonný e-bike pre horské dobrodružstvá Objavte nové možnosti jazdy v teréne vďaka elektrickému systému Bosch CX Smart, ktorý v kombinácii s batériou PowerTube 625 Wh ponúka ideálny pomer medzi hmotno
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–205 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | 3032651959731 |
| Batéria: | BOSCH POWERTUBE 800Wh |
| Brzdy: | Formula Cura 4 203/203mm |
| Display: | Bosch Purion 200 |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 26,1 kg |
| Kazeta: | SRAM XS 1270 10-52 |
| Kolesá: | DT SWISS E593 |
| Kľuky: | E THIRTEEN 160MM SRAM X-SYNC 34T |
| Materiál: | Hliník |
| Motor: | BOSCH PERFORMANCE LINE CX SMART SYSTEM 5.gen |
| Odpruženie: | Celoodpružený |
| Parent: | p-16901 |
| Plášte: | MAXXIS ASSEGAI 29X2,50 WT MAXXIS MINION DHR II 29X2,40 |
| Predstavec: | BRUTE ONE CNC 31,8X45MM |
| Radenie: | SRAM EAGLE 70 12V |
| Riadidlá: | BRUTE ALLOY 780MMx31.8 RISE 15 |
| Rám: | ALLOY 6061DB EDGE TUBING BOOST, 140MM |
| Sedlo: | SUNN BY DDK |
| Sedlovka: | BRUTE DROPPER 130MM (S) 150MM (M) 170MM (L/XL) |
| Tlmič: | FOX FLOAT PERFORMANCE 185/55 |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | S/M/L, S |
| Vidlica: | NEW FOX FLOAT 36 EBIKE PERFORMANCE 150MM |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SRAM EAGLE 70 T TYPE |

.png?69936fa3)

