
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • GRAVEL VENTURE FINES • gravel bicykel
GRAVEL VENTURE FINES: gravel bicykel
Gravelové bicykle uzreli svetlo-sveta v nedávnej minulosti. Stali sa veľmi populárnymi medzi cyklistami vďaka ich univerzálnosti. Sú komfortnejšie ako cyklokrosové bicykle, vďaka ich príjemnejšej geometrii, ktorá je priam nevyhnutná na dlhé výlety naprieč krajinou.
Značka SUNN
Pohon Shimano GRX
Pre koho je GRAVEL VENTURE FINES
🛣️
Gravel rám + karbónová vidlica
Hliníkový alebo karbónový rám s karbónovou vidlicou pre optimálny pomer výkonu a komfortu.
⚙️
Shimano GRX pohon
Sada Shimano GRX špeciálne navrhnutá pre gravel jazdu na rôznych povrchoch.
💧
Kotúčové brzdy Shimano
Hydraulické kotúčové brzdy pre presné a spoľahlivé brzdenie v každom teréne.
Technická špecifikácia
PopisGravelové bicykle uzreli svetlo-sveta v nedávnej minulosti. Stali sa veľmi populárnymi medzi cyklistami vďaka ich univerzálnosti. Sú komfortnejšie ako cyklokrosové bicykle, vďaka ich príjemnejšej geom
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–200 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | 3032651892748 |
| Brzdy: | hydraulic SHIMANO RX600 160/140 mm |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 9,93 kg |
| Kazeta: | SHIMANO M5100 11-42 11s |
| Kolesá: | 700 cc |
| Kľuky: | SHIMANO GRX RX 810, 42T |
| Materiál: | Hliník |
| Náboje: | AIVEE C90 |
| Parent: | p-5289 |
| Plášte: | CONTINENTAL TERRA TRAIL 700x40c |
| Predstavec: | 70 mm (S - M), 90 mm (L - XL) |
| Radenie: | SHIMANO GRX 810, 1x11s |
| Riadidlá: | AL VR GRAVEL FLARE 16°, 420 mm (S - M), 440 mm (L - XL) |
| Ráfiky: | DT SWISS GR531 DISC 700x24c, 28T |
| Rám: | AL 6061 EDGE TUBING |
| Sedlo: | FIZÍK ARGO VENTO R5 |
| Sedlovka: | VR 27,2x350 mm |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť kolesa: | 28" |
| Veľkosť rámu: | XL/M/L/S, XL |
| Vidlica: | FULL CARBON HM |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SHIMANO GRX RX 812 11s |

.png?69936fa3)

