
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • GRAVEL VENTURE FINEST • gravel bicykel
GRAVEL VENTURE FINEST: gravel bicykel
GRAVEL VENTURE S1 Mono – Objavujte nové horizonty GRAVEL VENTURE S1 Mono je navrhnutý a skoncipovaný tak, aby vám umožnil vyraziť na cestu, zísť z asfaltu a objavovať nové horizonty s maximálnou istotou a radosťou z jazdy.
Značka SUNN
Pohon Shimano GRX
Brzdy Hydraulické kotúče
Pre koho je GRAVEL VENTURE FINEST
🛣️
Gravel rám + karbónová vidlica
Hliníkový alebo karbónový rám s karbónovou vidlicou pre optimálny pomer výkonu a komfortu.
⚙️
Shimano GRX pohon
Sada Shimano GRX špeciálne navrhnutá pre gravel jazdu na rôznych povrchoch.
💧
Kotúčové brzdy Shimano
Hydraulické kotúčové brzdy pre presné a spoľahlivé brzdenie v každom teréne.
Technická špecifikácia
PopisGRAVEL VENTURE S1 Mono – Objavujte nové horizonty GRAVEL VENTURE S1 Mono je navrhnutý a skoncipovaný tak, aby vám umožnil vyraziť na cestu, zísť z asfaltu a objavovať nové horizonty s maximálnou istot
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–200 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | 3032651959441 |
| Brzdy: | SHIMANO GRX BR-RX820 160/160 |
| Farba: | Modrá |
| Hmotnosť: | 9,8 kg |
| Kazeta: | SHIMANO 105 R7101 11-36 12V |
| Kolesá: | DT SWISS GR 1600 TUBELESS |
| Kľuky: | SHIMANO GRX RX820 31X48T 170MM |
| Materiál: | Hliník |
| Parent: | p-16106 |
| Plášte: | HUTCHINSON TOUAREG HARDSKIN 700X45 |
| Predný prehadzovač: | SHIMANO GRX RX820 2V |
| Radenie: | SHIMANO GRX ST-RX820/ST-RX820 12V |
| Riadidlá: | BRUTE AL6061 GRAVEL DROP 118MM / REACH 80MM FLARE 25° 400MM (S), 420MM (M/L), 440MM (XL) |
| Rám: | ALLOY 6013 EDGE TUBING FULL INTERNAL CABLE ROUTING |
| Sedlo: | FIZIK TERRA ARGO X5 270X150MM |
| Sedlovka: | BRUTE CARBON 27,2X300MM (S/M), 27,2X350MM (L/XL) |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť rámu: | XL/S/L/M, L |
| Vidlica: | FULL CARBON HM |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SHIMANO GRX RX822 12V |

.png?69936fa3)

