
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • GRAVEL VENTURE S1 • gravel bicykel
GRAVEL VENTURE S1: gravel bicykel
Tento elegantný gravel Venture S1 tvorí odolný hliníkový rám s karbónovou vidlicou, ktorý zvláda všetky druhy terénu. Jeho presné radenie SHIMANO GRX 600 1x11s vám umožňuje plynulo meniť prevody, čo je kľúčové pre optimálny výkon a efektivitu.
Značka SUNN
Pohon Shimano GRX 600 1x11s
Pre koho je GRAVEL VENTURE S1
🛣️
Gravel rám + karbónová vidlica
Hliníkový alebo karbónový rám s karbónovou vidlicou pre optimálny pomer výkonu a komfortu.
⚙️
Shimano GRX pohon
Sada Shimano GRX špeciálne navrhnutá pre gravel jazdu na rôznych povrchoch.
💧
Kotúčové brzdy Shimano
Hydraulické kotúčové brzdy pre presné a spoľahlivé brzdenie v každom teréne.
Technická špecifikácia
PopisTento elegantný gravel Venture S1 tvorí odolný hliníkový rám s karbónovou vidlicou, ktorý zvláda všetky druhy terénu. Jeho presné radenie SHIMANO GRX 600 1x11s vám umožňuje plynulo meniť prevody, čo j
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–200 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | 3032651892762 |
| Brzdy: | SHIMANO HYDRAULIC DISC BRAKE RX600 160/140 |
| Farba: | Béžová |
| Hmotnosť: | 10,1 kg |
| Kazeta: | SHIMANO M5100 11v 11-42 |
| Kolesá: | 700x37 |
| Kľuky: | SHIMANO GRX RX600 40T |
| Materiál: | Hliník |
| Náboje: | SHIMANO R7070 CL |
| Parent: | p-12297 |
| Plášte: | GRAVEL 700x40 |
| Predstavec: | VR AL6061 70MM (S/M), 90MM (L/XL) |
| Radenie: | SHIMANO GRX 600 1x11s |
| Riadidlá: | VR AL6061 GRAVEL FLARE 16° 420MM (S/M), 440MM (L/XL) |
| Ráfiky: | MACH1 GRAVEL19 DISC 700x19c 32T |
| Rám: | ALLOY 6069 EDGE TUBING |
| Sedlo: | FIZÍK ARGO VENTO R5 |
| Sedlovka: | KALLOY AL6061 27.2x350MM |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť: | M |
| Veľkosť rámu: | S/L/XL/M |
| Vidlica: | FULL CARBON HM |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SHIMANO GRX RX812 11s |

.png?69936fa3)

