
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • GRAVEL VENTURE S2 • gravel bicykel
GRAVEL VENTURE S2: gravel bicykel
Venture S2, cenovo dostupný Gravel s ľahkým ale pevným hliníkovým rámom v kombinácii s karbónovou vidlicou. Pre mnohých z Vás bude použitie klasického dvojprevodníka 46/30 v kombinácii s 9 rýchlostným zadným radením 11-34 rozhodujúcim faktorom, pretože sa táto kombinácia z gravelových bicyklov vytráca.
Značka SUNN
Brzdy Hydraulické kotúče
Pre koho je GRAVEL VENTURE S2
🛣️
Gravel rám + karbónová vidlica
Hliníkový alebo karbónový rám s karbónovou vidlicou pre optimálny pomer výkonu a komfortu.
⚙️
Shimano GRX pohon
Sada Shimano GRX špeciálne navrhnutá pre gravel jazdu na rôznych povrchoch.
💧
Kotúčové brzdy Shimano
Hydraulické kotúčové brzdy pre presné a spoľahlivé brzdenie v každom teréne.
Technická špecifikácia
PopisVenture S2, cenovo dostupný Gravel s ľahkým ale pevným hliníkovým rámom v kombinácii s karbónovou vidlicou. Pre mnohých z Vás bude použitie klasického dvojprevodníka 46/30 v kombinácii s 9 rýchlostným
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–200 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | 3032651892816 |
| Brzdy: | Mechanical DISC BR-RS305 160/140 mm |
| Farba: | Zelená |
| Hmotnosť: | 11,2 kg |
| Kazeta: | SHIMANO HG400 9s 11x34 |
| Kolesá: | 700 cc |
| Kľuky: | FSA MEGAEXO 46/30 |
| Materiál: | Hliník |
| Náboje: | SHIMANO RS470 |
| Parent: | p-11259 |
| Plášte: | GRAVEL 700x40 |
| Predstavec: | 70 mm (S - M), 90 mm (L - XL) |
| Radenie: | SHIMANO SORA R3000 |
| Riadidlá: | AL VR GRAVEL FLARE 18°, 420 mm (S - M), 440 mm (L - XL) |
| Ráfiky: | MACH1 ER20 |
| Rám: | AL 6069 |
| Sedlo: | SUNN DDK SPORT |
| Sedlovka: | KALLOY 27,2x350 mm |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť kolesa: | 28" |
| Veľkosť rámu: | M/L/XL/S, L |
| Vidlica: | FULL CARBON HM |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SHIMANO SORA R3000 |

.png?69936fa3)

