SUNN Gravelový bicykel GRAVEL VENTURE AIR S1 2025 XL, Sivá/Modrá

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • Gravelový bicykel GRAVEL VENTURE AIR • gravel bicykel
Gravelový bicykel GRAVEL VENTURE AIR: gravel bicykel
GRAVEL VENTURE AIR – bicykel navrhnutý pre výkon GRAVEL VENTURE AIR je stvorený pre ambicióznych objaviteľov, terénnych pretekárov a všetkých jazdcov, pre ktorých sú výkon a dobrodružstvo nerozlučnou dvojicou.
Značka SUNN
Pohon SRAM
Pre koho je Gravelový bicykel GRAVEL VENTURE AIR
🛣️
Gravel rám + karbónová vidlica
Hliníkový alebo karbónový rám s karbónovou vidlicou pre optimálny pomer výkonu a komfortu.
⚙️
Shimano GRX pohon
Sada Shimano GRX špeciálne navrhnutá pre gravel jazdu na rôznych povrchoch.
💧
Kotúčové brzdy Shimano
Hydraulické kotúčové brzdy pre presné a spoľahlivé brzdenie v každom teréne.
Technická špecifikácia
PopisGRAVEL VENTURE AIR – bicykel navrhnutý pre výkon GRAVEL VENTURE AIR je stvorený pre ambicióznych objaviteľov, terénnych pretekárov a všetkých jazdcov, pre ktorých sú výkon a dobrodružstvo nerozlučnou
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–200 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Gravel a cyklokros |
|---|---|
| EAN: | 3032651959267 |
| Brzdy: | SRAM RIVAL XPLR 160/160 |
| Farba: | Modrá/Sivá |
| Hmotnosť: | 8,7 kg |
| Kazeta: | SRAM RIVAL T-TYPE XPLR XG1351 10-46 13V |
| Kolesá: | BRUTE CARBONE GR35 TUBELESS |
| Kľuky: | SRAM RIVAL XPLR 40T 165MM (S), 170MM (M/L/XL) |
| Materiál: | Karbón |
| Parent: | p-16038 |
| Plášte: | SCHWALBE G-ONE R PRO 700X45 |
| Predstavec: | FLARE 12° 400/70MM (S), 420/80MM (M/L), 440/90MM (XL) |
| Radenie: | SRAM RIVAL XPLR AXS T-TYPE 13V |
| Riadidlá: | BRUTE CARBON COMBO DROP 100MM / REACH 70MM |
| Rám: | FULL CARBON HM FULL INTERNAL CABLE ROUTING INTEGRATED TOOLBOX |
| Sedlo: | FIZIK VENTO ARGO X5 265X150MM |
| Sedlovka: | BRUTE CARBON 27,2X300MM (S/M), 27,2X350MM (L/XL) |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť rámu: | L/XL/M/S, XL |
| Vidlica: | FULL CARBON HM |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SRAM RIVAL T-TYPE AXS 13V |

.png?69936fa3)

