SUNN Horský bicykel EXACT FINEST 29" čierny 2025 M, Čierna

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • Horský bicykel EXACT FINEST • hardtail MTB
Horský bicykel EXACT FINEST: hardtail MTB 29"
Model Exact Finest s rovnakou geometriou ako jeho karbónový súrodenci z rady PRIM zaujme každého cyklistu ktorý hľadá univerzálny a pritom cenovo dostupný bicykel, ktorý sa nezľakne akéhokoľvek terénu.
Značka SUNN
Kolesá 29"
Pre koho je Horský bicykel EXACT FINEST
🏔️
Horský bicykel
Navrhnutý pre terén a aktívny životný štýl.
🔧
Kvalitná výbava
Komponenty vybrané pre spoľahlivosť a dlhú životnosť.
🚴
Pre aktívnych jazdcov
Ideálny pre trail, cykloturistiku aj každodenné jazdenie.
Technická špecifikácia
PopisModel Exact Finest s rovnakou geometriou ako jeho karbónový súrodenci z rady PRIM zaujme každého cyklistu ktorý hľadá univerzálny a pritom cenovo dostupný bicykel, ktorý sa nezľakne akéhokoľvek terénu
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–205 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | 3032651949299 |
| Brzdy: | SHIMANO MT200 160/160 |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 13 kg |
| Kazeta: | SHIMANO DEORE CS-M6100 12V 11-51T |
| Kľuky: | SHIMANO FC-MT511-1 32T |
| Materiál: | Hliník |
| Náboje: | SHIMANO HB-TC500-15-B, 15X110MM, CENTERLOCK SHIMANO FH-TC500-MS-B, 12X148MM, CENTERLOCK |
| Odpruženie: | Predné odpruženie |
| Parent: | p-14895 |
| Plášte: | MAXXIS REKON RACE 29X2.25 |
| Predstavec: | ALLOY 31.8, 75MM |
| Radenie: | SHIMANO DEORE SL-M6100 12V |
| Riadidlá: | AL 6061 / DIA : 31.8MM LG : 760MM / RISE : 15MM |
| Ráfiky: | MACH 1 CROSS R27, 27MM |
| Rám: | EXACT 29", POSTMOUNT, 12X148 |
| Sedlo: | SUNN BY DDK |
| Sedlovka: | AL 6061 27.2X350MM |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť: | M |
| Veľkosť rámu: | L/M/S |
| Vidlica: | ROCKSHOX JUDY SILVER TK, POPLOCK, 100MM |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SHIMANO DEORE RD-M6100 SHADOW +, 12V |

.png?69936fa3)

