
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • Horský bicykel EXACT S1 • hardtail MTB
Horský bicykel EXACT S1: hardtail MTB 29"
Horský bicykel Exact S1 bude vašim ideálnym spoločníkom na každom víkendovom výjazde. Bicykel disponuje odpruženou vidlicou značky ROCKSHOX so zdvihom 100mm pre čo najväčšie pohodlie počas jazdy v teréne.
Značka SUNN
Kolesá 29"
Pre koho je Horský bicykel EXACT S1
🏔️
Horský bicykel
Navrhnutý pre terén a aktívny životný štýl.
🔧
Kvalitná výbava
Komponenty vybrané pre spoľahlivosť a dlhú životnosť.
🚴
Pre aktívnych jazdcov
Ideálny pre trail, cykloturistiku aj každodenné jazdenie.
Technická špecifikácia
PopisHorský bicykel Exact S1 bude vašim ideálnym spoločníkom na každom víkendovom výjazde. Bicykel disponuje odpruženou vidlicou značky ROCKSHOX so zdvihom 100mm pre čo najväčšie pohodlie počas jazdy v ter
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–205 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | 3032651949251 |
| Brzdy: | SHIMANO MT200 160/160 |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| Kazeta: | SHIMANO DEORE CS-M6100 12V 11-51T |
| Kľuky: | SHIMANO FC-MT511-1 32T |
| Materiál: | Hliník |
| Náboje: | SHIMANO HB-QC300, 9X100MM, CENTERLOCK SHIMANO FH-QC500-MS, 9X135MM, CENTERLOCK |
| Odpruženie: | Predné odpruženie |
| Parent: | p-14896 |
| Plášte: | MAXXIS IKON 29X2.20 |
| Predstavec: | ALLOY 31.8, 75MM |
| Radenie: | SHIMANO DEORE SL-M6100 12V |
| Riadidlá: | AL 6061 / DIA : 31.8MM LG : 720MM / RISE : 12MM |
| Ráfiky: | MACH 1 ER20 DISC, 19MM |
| Rám: | EXACT 29”, POSTMOUNT, 9X135 |
| Sedlo: | SUNN BY DDK |
| Sedlovka: | AL 6061 27.2X350MM |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť: | S |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | M/S/L |
| Vidlica: | ROCKSHOX JUDY SILVER TK, 100MM |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SHIMANO DEORE RD-M6100 SHADOW +, 12V |

.png?69936fa3)

