
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • Horský bicykel EXACT S3 • hardtail MTB
Horský bicykel EXACT S3: hardtail MTB 29"
Horský bicykel Exact S3 je tou správnou voľbou pre nenáročných jazdcov, ktorí majú radi pohodové výlety prírodou. Rám je hliníkový, vhodný ako pre mužov tak aj pre ženy. O pohodlie počas jazdy sa postará odpružená vidlica SR SUNTOUR so zdvihom 100mm.
Značka SUNN
Kolesá 29"
Pre koho je Horský bicykel EXACT S3
🏔️
Horský bicykel
Navrhnutý pre terén a aktívny životný štýl.
🔧
Kvalitná výbava
Komponenty vybrané pre spoľahlivosť a dlhú životnosť.
🚴
Pre aktívnych jazdcov
Ideálny pre trail, cykloturistiku aj každodenné jazdenie.
Technická špecifikácia
PopisHorský bicykel Exact S3 je tou správnou voľbou pre nenáročných jazdcov, ktorí majú radi pohodové výlety prírodou. Rám je hliníkový, vhodný ako pre mužov tak aj pre ženy. O pohodlie počas jazdy sa post
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–205 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | 3032651949190 |
| Brzdy: | SHIMANO MT200 160/160 |
| Farba: | Modrá |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Kazeta: | SHIMANO CS-LG300-9 11-46T |
| Kľuky: | SHIMANO CUES FC-U4000-1 32T |
| Materiál: | Hliník |
| Náboje: | SHIMANO HB-QC300, 9X100MM, CENTERLOCK SHIMANO TY505, 9X135MM, CENTERLOCK |
| Odpruženie: | Predné odpruženie |
| Parent: | p-14898 |
| Plášte: | MAXXIS IKON 29X2.20 |
| Predstavec: | ALLOY 31.8, 75MM |
| Radenie: | SHIMANO CUES SL-U4000 9V |
| Riadidlá: | AL 6061 / DIA : 31.8MM LG : 720MM / RISE : 12MM |
| Ráfiky: | MACH 1 ER20 DISC, 19MM |
| Rám: | EXACT 29”, POSTMOUNT, 9X135 |
| Sedlo: | SUNN BY DDK |
| Sedlovka: | AL 6061 27.2X350MM |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť: | S |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | L/S/M |
| Vidlica: | SR SUNTOUR XCM 32 DS, 100MM |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SHIMANO CUES RD-U4000, SHADOW, 9V |

.png?69936fa3)

