SUNN Horský bicykel KERN EN FACTORY 2024 L, Čierna

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • Horský bicykel KERN EN • hardtail MTB
Horský bicykel KERN EN: hardtail MTB
Model Kern EN FACTORY je postavený na základe potrieb pretekárov Enduro World Series. Jeho špičkový karbónový rám a odpruženie FORMULA SELVA S, BOOST, 160MM a tlmič FORMULA MOD S COIL 230x65 zaručujú pohodlnú a istú jazdu aj na tých najnáročnejších tratiach.
Značka SUNN
Pre koho je Horský bicykel KERN EN
🏔️
Horský bicykel
Navrhnutý pre terén a aktívny životný štýl.
🔧
Kvalitná výbava
Komponenty vybrané pre spoľahlivosť a dlhú životnosť.
🚴
Pre aktívnych jazdcov
Ideálny pre trail, cykloturistiku aj každodenné jazdenie.
Technická špecifikácia
PopisModel Kern EN FACTORY je postavený na základe potrieb pretekárov Enduro World Series. Jeho špičkový karbónový rám a odpruženie FORMULA SELVA S, BOOST, 160MM a tlmič FORMULA MOD S COIL 230x65 zaručujú
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–205 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | 3032651892434 |
| Brzdy: | FORMULA CURA 4 203/180 |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 15,40 kg |
| Kazeta: | SRAM XG-1275 EAGLE 12v 10-52 |
| Kolesá: | DT SWISS EXC1501 SPLINE 622x30c |
| Kľuky: | FSA SLK CARBON 32T BOOST CHAINGUIDE TRS+ E13 |
| Materiál: | Karbón |
| Odpruženie: | Celoodpružený |
| Parent: | p-12301 |
| Plášte: | MAXXIS MINION DHF 29x2.50 DHR II 29x2.30 TLR |
| Predstavec: | EXT:40MM-0°-31.8 |
| Radenie: | SRAM X01 EAGLE 12v |
| Riadidlá: | FSA GRID 800MM |
| Rám: | KERN EN EDGE FULL CARBON T800 HM, TAPERED, BOOST, THRU AXLE, 155MM |
| Sedlo: | VR CR-MO by DDK |
| Sedlovka: | FSA FLOWTRON DROPPER SEATPOST 31.6x125MM (S) 150 (M/L) |
| Tlmič: | FORMULA MOD S COIL 230x65 |
| Určenie: | Pánske |
| Veľkosť: | L |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | S/L/M |
| Vidlica: | FORMULA SELVA S, BOOST, 160MM |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |

.png?69936fa3)

