
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • Horský bicykel KERN EN • hardtail MTB
Horský bicykel KERN EN: hardtail MTB
Horský bicykel KERN EN S2 je vynikajúci off-road bicykel navrhnutý pre vášnivých jazdcov horskej cyklistiky. Odolný bicykel pripravený na zdolávanie najnáročnejších terénov a trailov. Rám KERN EN S2 je vyrobený z odolného hliníka typu AL 6061.
Značka SUNN
Pre koho je Horský bicykel KERN EN
🏔️
Horský bicykel
Navrhnutý pre terén a aktívny životný štýl.
🔧
Kvalitná výbava
Komponenty vybrané pre spoľahlivosť a dlhú životnosť.
🚴
Pre aktívnych jazdcov
Ideálny pre trail, cykloturistiku aj každodenné jazdenie.
Technická špecifikácia
PopisHorský bicykel KERN EN S2 je vynikajúci off-road bicykel navrhnutý pre vášnivých jazdcov horskej cyklistiky. Odolný bicykel pripravený na zdolávanie najnáročnejších terénov a trailov. Rám KERN EN S2 j
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–205 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | 3032651892526 |
| Brzdy: | FORMULA CURA 203/180 |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 16.88 kg |
| Kazeta: | SRAM EAGLE 12s 11-50 |
| Kolesá: | 29" |
| Kľuky: | SRAM X1 EAGLE DUB 32T |
| Materiál: | Hliník |
| Náboje: | BOOST 6T |
| Odpruženie: | Celoodpružený |
| Parent: | p-10396 |
| Plášte: | HUTCHINSON GRIFFUS 29x2,5 / 29x2,4 |
| Predstavec: | 45 mm - 0°- 31,8 |
| Radenie: | SRAM SX EAGLE 12s |
| Riadidlá: | 780 mm |
| Ráfiky: | MACH1 TORkX 27c 32T |
| Rám: | AL 6061, BOOST, 150 mm |
| Sedlo: | SUNN SPORT od DDK |
| Sedlovka: | SDG, TELLIS, DEB DROPER 31,6 x 125 mm |
| Tlmič: | FORMULA MOD E COIL 210/55 |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | M/S/L, L |
| Vidlica: | ROCKSHOX COIL 35 SILVER R, TA , BOOST 160 mm |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SRAM SX EAGLE 12s |

.png?69936fa3)

