SUNN Horský bicykel KERN S1 29" 2024 M, Zelená/Strieborná

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • Horský bicykel KERN S1 • hardtail MTB
Horský bicykel KERN S1: hardtail MTB 29"
Bicykel Kern S1 je novinka od spoločnosti SUNN. Rám modelu Kern S1 je vyrobený z ľahkej a pevnej hliníkovej zliatiny, ktorá zaisťuje vynikajúce jazdné vlastnosti aj odolnosť. Bicykel je osadený vidlicou MARZOCCHI BOMBER Z2 so zdvihom 150MM a tlmičom MARZOCCHI BOMBER AIR,185X50 TRUNNION, ktoré poskytujú výnimočné tlmenie a kontrolu v náročnom teréne
Značka SUNN
Kolesá 29"
Pre koho je Horský bicykel KERN S1
🏔️
Horský bicykel
Navrhnutý pre terén a aktívny životný štýl.
🔧
Kvalitná výbava
Komponenty vybrané pre spoľahlivosť a dlhú životnosť.
🚴
Pre aktívnych jazdcov
Ideálny pre trail, cykloturistiku aj každodenné jazdenie.
Technická špecifikácia
PopisBicykel Kern S1 je novinka od spoločnosti SUNN. Rám modelu Kern S1 je vyrobený z ľahkej a pevnej hliníkovej zliatiny, ktorá zaisťuje vynikajúce jazdné vlastnosti aj odolnosť. Bicykel je osadený vidlic
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–205 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | 3032651935162 |
| Brzdy: | FORMULA CURA 2 203/180MM |
| Farba: | Zelená/Strieborná |
| Kazeta: | SRAM SX EAGLE 11-50 |
| Kolesá: | 29" |
| Kľuky: | SRAM GX EAGLE LUNAR CL55 |
| Materiál: | Hliník |
| Náboje: | SB DISC, BOOST, THRU AXLE |
| Odpruženie: | Celoodpružený |
| Parent: | p-11334 |
| Plášte: | MAXXIS ASSEGAI 29x2.5 EXO MAXXIS AGGRESSOR 29x2.3 EXO |
| Predstavec: | BRUTE ONE CNC 31.8 X 40MM |
| Radenie: | SRAM GX EAGLE 12s |
| Riadidlá: | BRUTE 780MM X 31.8 RISE 25 |
| Ráfiky: | E.THIRTEEN LG1 IN 30MM 32T |
| Rám: | AL 6069, Tubing boost 140 MM |
| Sedlo: | BRUTE ONE |
| Sedlovka: | BRUTE Dropper |
| Tlmič: | MARZOCCHI BOMBER AIR 185X50 TRUNNION |
| Určenie: | Pánske |
| Veľkosť: | M |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | M/L/S |
| Vidlica: | MARZOCCHI BOMBER Z2 150 MM |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SRAM GX EAGLE 12V LUNAR |

.png?69936fa3)

