
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • Horský bicykel KERN S2 • hardtail MTB
Horský bicykel KERN S2: hardtail MTB
Kern S2 je horský bicykel pre pokročilých jazdcov, ktorí hľadajú spoľahlivosť, komfort a zábavu pri jazde najmä dole kopcom. Bicykel disponuje Hliníkovým rámom so 140 mm zdvihom a ROCKSHOX 35 Silver R vidlicou so 150 mm zdvihom zabezpečujú pohodlnú jazdu na rôznych terénoch.
Značka SUNN
Pre koho je Horský bicykel KERN S2
🏔️
Horský bicykel
Navrhnutý pre terén a aktívny životný štýl.
🔧
Kvalitná výbava
Komponenty vybrané pre spoľahlivosť a dlhú životnosť.
🚴
Pre aktívnych jazdcov
Ideálny pre trail, cykloturistiku aj každodenné jazdenie.
Technická špecifikácia
PopisKern S2 je horský bicykel pre pokročilých jazdcov, ktorí hľadajú spoľahlivosť, komfort a zábavu pri jazde najmä dole kopcom. Bicykel disponuje Hliníkovým rámom so 140 mm zdvihom a ROCKSHOX 35 Silver R
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–205 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | 3032651935131 |
| Brzdy: | FORMULA CURA 2 203/180MM |
| Farba: | Hnedá |
| Kazeta: | SHIMANO DEORE 12V 10-51 MICROSPLINE |
| Kolesá: | 29" |
| Kľuky: | SHIMANO MT511 32DTS CL55 |
| Materiál: | Hliník |
| Náboje: | SB DISC, BOOST, THRU AXLE |
| Odpruženie: | Celoodpružený |
| Parent: | p-11335 |
| Plášte: | AV MAXXIS ASSEGAI EXO TR 29X2.5 AR MAXXIS AGRESSOR EXO TR 29X2.3 |
| Predstavec: | AL6061 Ø31.8 X 40MM |
| Radenie: | SHIMANO DEORE 12V |
| Riadidlá: | BRUTE 780MM X 31.8 RISE 25 |
| Ráfiky: | MACH1 TRUCKY 30 30MM 32T |
| Rám: | AL 6069, Tubing boost 140 MM |
| Sedlo: | BRUTE ONE |
| Sedlovka: | BRUTE Dropper 130MM (S) / 150MM (M) / 170MM (L) |
| Tlmič: | ROCKSHOX DELUXE SELECT 185X50 TRUNNION |
| Určenie: | Pánske |
| Veľkosť: | M |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | M/S/L |
| Vidlica: | ROCKSHOX 35 Silver R 150mm |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SHIMANO DEORE SHADOW+ 12V |

.png?69936fa3)

