SUNN Horský bicykel PRIM FACTORY 29" 2024 L, Čierna

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • Horský bicykel PRIM FACTORY • hardtail MTB
Horský bicykel PRIM FACTORY: hardtail MTB 29"
SUNN PRIM FACTORY je karbónový hardtail tej najvyššej úrovne. Ľahký karbónový rám s čistými líniami a stredovou vzperou ktorá zvýšila tuhosť rámu na maximum. Vďaka tomu pocítite pri každom zašliapnutí do pedálov poriadnu akceleráciu na ktorej sa veľkou mierou podieľajú aj karbónové kolesá značky BRUTE, obuté v rýchlych plášťoch MAXXIS REKON RACE.
Značka SUNN
Kolesá 29"
Pre koho je Horský bicykel PRIM FACTORY
🏔️
Horský bicykel
Navrhnutý pre terén a aktívny životný štýl.
🔧
Kvalitná výbava
Komponenty vybrané pre spoľahlivosť a dlhú životnosť.
🚴
Pre aktívnych jazdcov
Ideálny pre trail, cykloturistiku aj každodenné jazdenie.
Technická špecifikácia
PopisSUNN PRIM FACTORY je karbónový hardtail tej najvyššej úrovne. Ľahký karbónový rám s čistými líniami a stredovou vzperou ktorá zvýšila tuhosť rámu na maximum. Vďaka tomu pocítite pri každom zašliapnutí
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–205 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | 3032651941415 |
| Brzdy: | FORMULA CURA 2 180/160 |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 9,6 kg |
| Kazeta: | SRAM GX EAGLE 10/52 |
| Kľuky: | SRAM X1 CARBON 32T |
| Materiál: | Karbón |
| Odpruženie: | Predné odpruženie |
| Parent: | p-12580 |
| Plášte: | MAXXIS REKON RACE EXO TR 29x2,35 |
| Predstavec: | AL 70x31,8 |
| Radenie: | SRAM GX EAGLE 12s |
| Riadidlá: | BRUTE CARBON 740x31,8 FLATTOP |
| Ráfiky: | BRUTE XC27 CARBON BOOST, 27mm |
| Rám: | PRIM 29 CARBON BOOST |
| Sedlo: | SELLE ITALIA SLR BOOST |
| Sedlovka: | AL 400x27,2 |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | L |
| Vidlica: | ROCKSHOX SID SL ULTIMATE 2P, 100mm |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SRAM XO1 EAGLE 12s |

.png?69936fa3)

