SUNN Horský bicykel PRIM Limitovaná edícia - Žltý 2024 S, Žltá

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • Horský bicykel PRIM Limitovaná • hardtail MTB
Horský bicykel PRIM Limitovaná: hardtail MTB
Horský bicykel PRIM Limitovaná edícia je jedinečný model pre rok 2023, ktorý kombinuje špičkové komponenty a karbónový rám T800 HM pre optimálne prenášanie energie. Zaručený pohodlný zážitok z jazdy zabezpečuje vidlica FOX FLOAT 32 RHYTHM GRIP so 100mm zdvihom a SHIMANO DEORE 12-rýchlostné radenie.
Značka SUNN
Pre koho je Horský bicykel PRIM Limitovaná
🏔️
Horský bicykel
Navrhnutý pre terén a aktívny životný štýl.
🔧
Kvalitná výbava
Komponenty vybrané pre spoľahlivosť a dlhú životnosť.
🚴
Pre aktívnych jazdcov
Ideálny pre trail, cykloturistiku aj každodenné jazdenie.
Technická špecifikácia
PopisHorský bicykel PRIM Limitovaná edícia je jedinečný model pre rok 2023, ktorý kombinuje špičkové komponenty a karbónový rám T800 HM pre optimálne prenášanie energie. Zaručený pohodlný zážitok z jazdy z
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–205 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | 3032651931751 |
| Brzdy: | SHIMANO MT200 180/160MM |
| Farba: | Žltá |
| Kazeta: | SHIMANO DEORE 12V 10/51 |
| Kolesá: | 29" |
| Kľuky: | E.THIRTEEN HELIX 32T |
| Materiál: | Karbón |
| Odpruženie: | Predné odpruženie |
| Parent: | p-11357 |
| Plášte: | MAXXIS REKON RACE 29X2,25 MAXXIS IKON 29X2,2 |
| Radenie: | SHIMANO DEORE 12V |
| Riadidlá: | VR AL6061 720MM VR AL6061 Ø31,8X70MM -7° |
| Ráfiky: | MACH1 CROSS R23 DISC 23C 32T TLR MOYEUX |
| Rám: | CARBON T800 HM, TAPERED, BOOST, PF92, THRU AXLE |
| Sedlo: | VR BY DDK |
| Sedlovka: | VR AL6061 Ø27.2X400MM |
| Určenie: | Pánske |
| Veľkosť: | S |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | M/S/L |
| Vidlica: | FOX FLOAT 32 RHYTHM GRIP 100MM, TAPERED, BOOST |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SHIMANO DEORE 12V |

.png?69936fa3)

