
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • Horský bicykel PRIM S1 • hardtail MTB
Horský bicykel PRIM S1: hardtail MTB
Špičkový XC hardtail pre maximálny výkon Už na prvý pohľad je zrejmé, že ide o XC hardtail tej najvyššej kvality. Bicykel zaujme mimoriadne nízkou hmotnosťou a vysokou tuhosťou, ktorú zabezpečuje použitie prvotriedneho karbónu.
Značka SUNN
Pre koho je Horský bicykel PRIM S1
🏔️
Horský bicykel
Navrhnutý pre terén a aktívny životný štýl.
🔧
Kvalitná výbava
Komponenty vybrané pre spoľahlivosť a dlhú životnosť.
🚴
Pre aktívnych jazdcov
Ideálny pre trail, cykloturistiku aj každodenné jazdenie.
Technická špecifikácia
PopisŠpičkový XC hardtail pre maximálny výkon Už na prvý pohľad je zrejmé, že ide o XC hardtail tej najvyššej kvality. Bicykel zaujme mimoriadne nízkou hmotnosťou a vysokou tuhosťou, ktorú zabezpečuje použ
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–205 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | 3032651941361 |
| Brzdy: | FORMULA CURA 2 180/160 |
| Farba: | Hnedá |
| Hmotnosť: | 11,1 kg |
| Kazeta: | SHIMANO DEORE SLX 10/51 |
| Kľuky: | E.THIRTEEN HELIX 32T |
| Materiál: | Karbón |
| Odpruženie: | Predné odpruženie |
| Parent: | p-12581 |
| Plášte: | MAXXIS REKON RACE EXO TR 29x2,35 |
| Predstavec: | AL 70x31,8 |
| Radenie: | SHIMANO SLX 12s |
| Riadidlá: | BRUTE CARBON 740x31,8 FLATTOP |
| Ráfiky: | MAVIC CROSSMAX |
| Rám: | PRIM 29 CARBON BOOST |
| Sedlo: | BRUTE ONE |
| Sedlovka: | AL 400x27,2 |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | M |
| Vidlica: | FOX FLOAT 32 RHYTHM GRIP 100MM, TAPERED, BOOST |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SHIMANO DEORE XT 12V |

.png?69936fa3)

