SUNN Horský bicykel RADICAL FACTORY 29" 2025 L, Žltá

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • Horský bicykel RADICAL FACTORY • hardtail MTB
Horský bicykel RADICAL FACTORY: hardtail MTB 29"
SUNN Radical – legenda sa vracia v enduro podobe Radical je pravdepodobne najikonickejší bicykel v histórii značky SUNN. Už v 90. rokoch spôsobil revolúciu v horskej cyklistike – ovládol zjazdové preteky a katapultoval SUNN medzi najúspešnejšie MTB značky na svete.
Značka SUNN
Kolesá 29"
Pre koho je Horský bicykel RADICAL FACTORY
🏔️
Horský bicykel
Navrhnutý pre terén a aktívny životný štýl.
🔧
Kvalitná výbava
Komponenty vybrané pre spoľahlivosť a dlhú životnosť.
🚴
Pre aktívnych jazdcov
Ideálny pre trail, cykloturistiku aj každodenné jazdenie.
Technická špecifikácia
PopisSUNN Radical – legenda sa vracia v enduro podobe Radical je pravdepodobne najikonickejší bicykel v histórii značky SUNN. Už v 90. rokoch spôsobil revolúciu v horskej cyklistike – ovládol zjazdové pret
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–205 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | 3032651949473 |
| Brzdy: | TRP DH-R EVO 220/203 |
| Farba: | Žltá |
| Hmotnosť: | 16,1 kg |
| Kazeta: | SRAM EAGLE XS1275 12V 10-52 XD |
| Kolesá: | DT SWISS EX1700 SPLINE TUBELESS BOOST, THRU AXLE |
| Kľuky: | X0 EAGLE BOOST 165MM 32T |
| Materiál: | Karbón |
| Odpruženie: | Celoodpružený |
| Parent: | p-14890 |
| Plášte: | MICHELIN WILD ENDURO MS RACING LINE 29X2.40 TLR |
| Predstavec: | 3D FORGED ALLOY, INTEGRATED 31.8X45MM |
| Radenie: | SRAM AXS POD CONTROLLER EAGLE 12V |
| Riadidlá: | BRUTE ONE ALLOY 780MMx31.8 RISE 25 |
| Rám: | FULL CARBON TORAY ENDURO BOOST, INTEGRATED, 160MM |
| Sedlo: | FIZIK TERRA RAIDON X5 |
| Sedlovka: | FOX TRANSFER FACTORY KASHIMA 130MM (S), 150MM (M), 170MM (L/XL) |
| Tlmič: | FOX FLOAT X2 FACTORY KASHIMA TRUNNION 205/60 |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť: | L |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | L/M/S |
| Vidlica: | FOX 38 FLOAT FACTORY KASHIMA 170MM, BOOST, TAPERED |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SRAM XO EAGLE AXS 12V |

.png?69936fa3)

