
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • Horský bicykel RADICAL S1 • hardtail MTB
Horský bicykel RADICAL S1: hardtail MTB 29"
Toto je pravdepodobne náš najikonickejší bicykel! Radical+, ktorý bol už jedným z najinovatívnejších svojej doby, jednoducho spôsobil revolúciu vo svete horskej cyklistiky tým, že v 90. rokoch ovládol zjazdové súťaže a pozdvihol SUNN medzi najúspešnejšie značky v histórii horskej cyklistiky! Nová generácia RADICAL je teraz späť v 100% enduro verzii
Značka SUNN
Kolesá 29"
Pre koho je Horský bicykel RADICAL S1
🏔️
Horský bicykel
Navrhnutý pre terén a aktívny životný štýl.
🔧
Kvalitná výbava
Komponenty vybrané pre spoľahlivosť a dlhú životnosť.
🚴
Pre aktívnych jazdcov
Ideálny pre trail, cykloturistiku aj každodenné jazdenie.
Technická špecifikácia
PopisToto je pravdepodobne náš najikonickejší bicykel! Radical+, ktorý bol už jedným z najinovatívnejších svojej doby, jednoducho spôsobil revolúciu vo svete horskej cyklistiky tým, že v 90. rokoch ovládol
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–205 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | 3032651949411 |
| Brzdy: | FORMULA CURA 2 220/203 |
| Farba: | Hnedá |
| Hmotnosť: | 16,7 kg |
| Kazeta: | SHIMANO DEORE CS-M6100 12V 10-51 MICROSPLINE |
| Kľuky: | SHIMANO MT512 12V 165MM 32T |
| Materiál: | Karbón |
| Náboje: | BRUTE ONE, 32T, BOOST, THRU AXLE |
| Odpruženie: | Celoodpružený |
| Parent: | p-14892 |
| Plášte: | MICHELIN WILD ENDURO MS RACING LINE 29X2.40 TLR |
| Predstavec: | 3D FORGED ALLOY, INTEGRATED 31.8X45MM |
| Radenie: | SHIMANO DEORE SL-M6100 12V |
| Riadidlá: | BRUTE ONE ALLOY 780MMx31.8 RISE 25 |
| Ráfiky: | E-THIRTEEN LG1+ 29’’ 32T |
| Rám: | FULL CARBON TORAY ENDURO BOOST, INTEGRATED, 160MM |
| Sedlo: | BRUTE BY DDK |
| Sedlovka: | BRUTE DROPPER 130MM (S), 150MM (M) 170MM (L/XL) |
| Tlmič: | ROCKSHOX SUPER DELUXE SELECT TRUNNION 205/60 |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť: | L |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | S/L/M |
| Vidlica: | ROCKSHOX ZEB, DEBONAIR+, RUSH RC 170MM, BOOST, TAPERED |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SHIMANO XT RD-M8100 12V |

.png?69936fa3)

