
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • Horský bicykel SHAMANN DC • hardtail MTB
Horský bicykel SHAMANN DC: hardtail MTB
Nový model do rodiny SHAMANN s prívlastkom DC.Tento DOWNCOUNTRY model je ako stvorený na dlhé výjazdy v horách. Komfortnejší posed oproti XC modelom vám dovolí stráviť dlhé hodiny v sedle bicykla a s vyššími zdvihmi odpruženia hravo zvládnete náročné traily.Základ tvorí karbónový rám s vnútorným vedením bowdenov a 110mm zdvihom.
Značka SUNN
Pre koho je Horský bicykel SHAMANN DC
🏔️
Horský bicykel
Navrhnutý pre terén a aktívny životný štýl.
🔧
Kvalitná výbava
Komponenty vybrané pre spoľahlivosť a dlhú životnosť.
🚴
Pre aktívnych jazdcov
Ideálny pre trail, cykloturistiku aj každodenné jazdenie.
Technická špecifikácia
PopisNový model do rodiny SHAMANN s prívlastkom DC.Tento DOWNCOUNTRY model je ako stvorený na dlhé výjazdy v horách. Komfortnejší posed oproti XC modelom vám dovolí stráviť dlhé hodiny v sedle bicykla a s
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–205 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | 3032651939597 |
| Brzdy: | FORMULA CURA 2 180/160 |
| Farba: | Hnedá |
| Hmotnosť: | 12,6 kg |
| Kazeta: | SHIMANO XT M8100 12s 10-51 |
| Kľuky: | SHIMANO XT 32DTS CL55 |
| Materiál: | Karbón |
| Odpruženie: | Celoodpružený |
| Parent: | p-12575 |
| Plášte: | MAXXIS REKON EXO TR 29x2,4 WT / MAXXIS DISSECTOR EXO TR 29x2,4 WT |
| Riadidlá: | BRUTE CARBON 780mm x 31,8 RISE 25 |
| Ráfiky: | BRUTE AM29 CARBON BOOST, 29mm |
| Rám: | SHAMANN DC CARBON, 110mm |
| Sedlo: | BRUTE ONE |
| Sedlovka: | BRUTE DROPPER 130MM (S) 150MM (M) 170MM (L/XL) |
| Tlmič: | FOX FLOAT DPS FACTORY, 210x55 |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | M |
| Vidlica: | FOX FLOAT 34 FACTORY, 130mm |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SHIMANO DEORE XT 12V |

.png?69936fa3)

