SUNN Horský bicykel SHAMANN XC FINEST 2025 L, Čierna

Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • Horský bicykel SHAMANN XC • hardtail MTB
Horský bicykel SHAMANN XC: hardtail MTB
Základom je ľahký karbónový rám s vnútorným vedením bowdenov a 100mm zdvihom. O odpruženie sa stará vidlica ROCKSHOX SID SL ULTIMATE so 110mm zdvihu a tlmič ROCKSHOX SIDLUX ULTIMATE. Samozrejmosťou je 3-polohové diaľkové uzamknutie tlmenia z riadítok.
Značka SUNN
Pre koho je Horský bicykel SHAMANN XC
🏔️
Horský bicykel
Navrhnutý pre terén a aktívny životný štýl.
🔧
Kvalitná výbava
Komponenty vybrané pre spoľahlivosť a dlhú životnosť.
🚴
Pre aktívnych jazdcov
Ideálny pre trail, cykloturistiku aj každodenné jazdenie.
Technická špecifikácia
PopisZákladom je ľahký karbónový rám s vnútorným vedením bowdenov a 100mm zdvihom. O odpruženie sa stará vidlica ROCKSHOX SID SL ULTIMATE so 110mm zdvihu a tlmič ROCKSHOX SIDLUX ULTIMATE. Samozrejmosťou je
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–205 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | 3032651939948 |
| Brzdy: | FORMULA CURA 2 160/160 |
| Farba: | Čierna |
| Hmotnosť: | 10,2 kg |
| Kazeta: | SRAM XX SL EAGLE |
| Kľuky: | SRAM XX EAGLE, 34T |
| Materiál: | Karbón |
| Odpruženie: | Celoodpružený |
| Parent: | p-12577 |
| Plášte: | MAXXIS REKON RACE EXO TR 29x2,35 |
| Riadidlá: | FSA KFX INTEGRATED, 780x65 |
| Ráfiky: | BRUTE XC27 CARBON BOOST, 27mm |
| Rám: | SHAMANN XC CARBON, 100mm |
| Sedlo: | SELLE ITALIA SLR BOOST |
| Sedlovka: | FSA KFX 31,6x400 |
| Tlmič: | ROCKSHOX SID LUXE ULTIMATE 3P, 210x50 |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | S/L/XL/M, L |
| Vidlica: | ROCKSHOX SID SL ULTIMATE 3P, 110mm |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SRAM XX SL EAGLE |

.png?69936fa3)

