
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • Horský bicykel SHAMANN XC • hardtail MTB
Horský bicykel SHAMANN XC: hardtail MTB
Model Shamann XC S1 zaujme na prvý pohľad svojím dizajnom a výberom špičkových komponentov. Ľahký a tuhý karbónový rám s vnútorným vedením bowdenov a zdvihom 100mm. Vidlica ROCKSHOX SID SL SELECT+ 110mm a tlmič ROCKSHOX SID LUXE SELECT+ hravo vyžehlia všetky nerovnosti terénu.
Značka SUNN
Pre koho je Horský bicykel SHAMANN XC
🏔️
Horský bicykel
Navrhnutý pre terén a aktívny životný štýl.
🔧
Kvalitná výbava
Komponenty vybrané pre spoľahlivosť a dlhú životnosť.
🚴
Pre aktívnych jazdcov
Ideálny pre trail, cykloturistiku aj každodenné jazdenie.
Technická špecifikácia
PopisModel Shamann XC S1 zaujme na prvý pohľad svojím dizajnom a výberom špičkových komponentov. Ľahký a tuhý karbónový rám s vnútorným vedením bowdenov a zdvihom 100mm. Vidlica ROCKSHOX SID SL SELECT+ 110
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–205 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | 3032651939610 |
| Brzdy: | FORMULA CURA 2 160/160 |
| Farba: | Modrá |
| Hmotnosť: | 11,1 kg |
| Kazeta: | SRAM GX EAGLE 10/52 |
| Kľuky: | SRAM GX EAGLE LUNAR CL55 |
| Materiál: | Karbón |
| Odpruženie: | Celoodpružený |
| Parent: | p-12578 |
| Plášte: | MAXXIS REKON RACE EXO TR 29x2,35 |
| Predstavec: | AL 70x31,8 |
| Riadidlá: | BRUTE CARBON 740x31,8 FLATTOP |
| Ráfiky: | BRUTE XC27 CARBON BOOST, 27mm |
| Rám: | SHAMANN XC CARBON, 100mm |
| Sedlo: | BRUTE ONE |
| Sedlovka: | AL 400x31,6 |
| Tlmič: | ROCKSHOX SID LUXE SELECT+ 3P, 210x50 |
| Určenie: | Pánske/Dámske |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | S |
| Vidlica: | ROCKSHOX SID SL SELECT+ 3P, 110mm |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SRAM GX EAGLE 12V LUNAR |

.png?69936fa3)

