
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • Horský bicykel SHAMANN XC • hardtail MTB
Horský bicykel SHAMANN XC: hardtail MTB
Shamann XC S2 je ideálny model pre tých, ktorí si nepotrpia na high-endové komponenty ale vystačia si so zlatou strednou triedou. Vo výbave nájdeme tlmenie od firmy ROCKSHOX konkrétne je to vidlica SID SL so zdvihom 110mm a tlmič SID LUXE.
Značka SUNN
Pre koho je Horský bicykel SHAMANN XC
🏔️
Horský bicykel
Navrhnutý pre terén a aktívny životný štýl.
🔧
Kvalitná výbava
Komponenty vybrané pre spoľahlivosť a dlhú životnosť.
🚴
Pre aktívnych jazdcov
Ideálny pre trail, cykloturistiku aj každodenné jazdenie.
Technická špecifikácia
PopisShamann XC S2 je ideálny model pre tých, ktorí si nepotrpia na high-endové komponenty ale vystačia si so zlatou strednou triedou. Vo výbave nájdeme tlmenie od firmy ROCKSHOX konkrétne je to vidlica SI
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–205 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | 3032651939894 |
| Brzdy: | FORMULA CURA 2 160/160 |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 12,3 kg |
| Kazeta: | SHIMANO DEORE SLX 10/51 |
| Kľuky: | SHIMANO DEORE SLX CL55 32T |
| Materiál: | Karbón |
| Náboje: | BRUTE ONE, 28T, BOOST |
| Odpruženie: | Celoodpružený |
| Parent: | p-12579 |
| Plášte: | MAXXIS REKON RACE EXO TR 29x2,35 |
| Predstavec: | AL 70x31,8 |
| Riadidlá: | AL 740x31,8 |
| Ráfiky: | E.THIRTEEN XCX+ 27mm, 28T |
| Rám: | SHAMANN XC CARBON, 100mm |
| Sedlo: | BRUTE ONE |
| Sedlovka: | AL 400x31,6 |
| Tlmič: | ROCKSHOX SID LUXE SELECT+ 3P, 210x50 |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | L/M/S/XL, XL |
| Vidlica: | ROCKSHOX SID SL 3P, 110mm |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SHIMANO DEORE SLX 12V |

.png?69936fa3)

