
Záruka spokojnosti
Naši zákazníci oceňujú prístup a profesionalitu
SUNN • Horský bicykel TOX S1 • hardtail MTB
Horský bicykel TOX S1: hardtail MTB 29"
SPORT TOX S1 29" je ideálny horský bicykel pre nenáročných jazdcov. Má hliníkový rám zo zliatiny 6061, ktorý je maximálne pevný a odolný, no zároveň ľahký. Vytvára tak perfektnú harmóniu medzi kvalitou a nižšou hmotnosťou.
Značka SUNN
Kolesá 29"
Pre koho je Horský bicykel TOX S1
🏔️
Horský bicykel
Navrhnutý pre terén a aktívny životný štýl.
🔧
Kvalitná výbava
Komponenty vybrané pre spoľahlivosť a dlhú životnosť.
🚴
Pre aktívnych jazdcov
Ideálny pre trail, cykloturistiku aj každodenné jazdenie.
Technická špecifikácia
PopisSPORT TOX S1 29" je ideálny horský bicykel pre nenáročných jazdcov. Má hliníkový rám zo zliatiny 6061, ktorý je maximálne pevný a odolný, no zároveň ľahký. Vytvára tak perfektnú harmóniu medzi kvalito
Špecifikácia sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Veľkostná tabuľka
| Veľkosť rámu | Odporúčaná výška jazdca |
|---|---|
| S | 155–170 cm |
| M | 165–180 cm |
| L | 175–190 cm |
| XL | 185–205 cm |
Uvádzané hodnoty sú orientačné. Pred kúpou odporúčame praktické vyskúšanie bicykla.
| Kategória: | Pevné a hardtail |
|---|---|
| EAN: | 3032651889229 |
| Brzdy: | SHIMANO MT200 160/160 |
| Farba: | Biela |
| Kazeta: | SHIMANO M4100 10v 11-42 |
| Kolesá: | 29" |
| Kľuky: | MONO PLATEAU 170 mm 32T |
| Materiál: | Hliník |
| Náboje: | SHIMANO TX 505 |
| Odpruženie: | Predné odpruženie |
| Parent: | p-10401 |
| Plášte: | VR VA ROULER 29x2.10 |
| Predstavec: | 75 mm-6°-31.8 |
| Radenie: | SHIMANO DEORE 10s |
| Riadidlá: | VR 6061 720 mm |
| Ráfiky: | MACH1 ER20 19c 32T |
| Rám: | AL 6061 |
| Sedlo: | SUNN SPORT od DDK |
| Sedlovka: | VR 27,2 x 350 mm |
| Určenie: | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Veľkosť rámu: | L/M, M |
| Vidlica: | BLOCABLE, Travel 100 mm |
| Výrobca / Distribútor: | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Zadný prehadzovač: | SHIMANO DEORE 10s |

.png?69936fa3)

